ECONOMIA a.s. | Freemail

Kontaktujte nás

Upozornění na nový e-mail

Nechte se upozorňovat na nově příchozí poštu pomocí SMS přímo na svůj mobilní telefon a už vám nikdy neunikne žádná důležitá zpráva. Poskytované upozornění nabízejí jednotliví mobilní operátoři zdarma.

Ve své schránce tuto možnost naleznete v sekci Nastavení / Personalizace / Upozorňování na mobil.


1. krok

V nastavení Upozornění na mobil vyberte způsob, jakým se vám budou hlásit nově příchozí emaily v SMS. Na výběr je možnost „pošli začátek na mobil“ a možnost „upozorni na mobil“. Pro lepší využitelnost funkce doporučujeme zvolit první možnost.

2. krok

U zvolené možnosti upozornění vepište vaše mobilní číslo mobilu ve tvaru +420xyxyxyxyx a zároveň v rozklikávacím poli vyberte parametr „@sms.cz.o2.com“. Kliknutím na tlačítko „Vložit“ aktivujete funkci.

V případě nefunkčnosti příchozích SMS se prosím obraťte na zákaznickou linku společnosti O2 - Telefónica +420 800 123 456.

1. krok

Pro nastavení upozornění na mobilní telefon pomocí SMS u operátora Vodafone je třeba si nejdříve zaregistrovat mobilní e-mail na stránkách Vodafone (externí odkaz) - část Podpora (SMS a MMS zprávy), kde registrací aktivujete mobilní emailovou schránku s uživatelským jménem, který si sami vyberete.

2. krok

Po úspěšné aktivaci (může trvat několik minut) se vraťte zpět do své emailové schránky na Centrum.cz. Zde si v nastavení Upozornění na mobil vyberte způsob, jakým se vám budou hlásit nově příchozí emaily v SMS. Na výběr je možnost „pošli začátek na mobil“ a možnost „upozorni na mobil“. Pro lepší využitelnost funkce doporučujeme zvolit první možnost.

3. krok

U zvolené možnosti upozornění vepište název uživatelského jména mobilní emailové schránky, kterou jste si registrovali na stránkách vodafone.cz a zároveň v rozklikávacím poli vyberte parametr „@vodafonemail.cz“. Kliknutím na tlačítko „Vložit“ aktivujete funkci.

V případě pomoci s registrací emailové schránky na portále vodafone.cz, či nefunkčnosti příchozích SMS se prosím obraťte na zákaznickou linku společnosti Vodafone +420 800 77 00 77.

Hledání podle tématu