Vážení uživatelé,
v poslední době se zvýšila frekvence spamu - konkrétně vyděračských a podvodných e-mailů (které se z vás snaží vylákat peníze, a to platbou do Bitcoin peněženky, případně informují o napadení schránky různými viry, např. virem RAT). Pokud jste obdrželi do složky Spam koš obdobný e-mail s informací, že byl váš účet napaden, zachovejte klid, k žádnému napadení vašeho účtu v souvislosti s těmito zprávami nedochází.

Pokud jste obdrželi SPAM, který obsahuje informaci o vašem heslu, které jste použili v minulosti při registraci do jakékoliv služby a toto heslo se shoduje s tím, co používáte k přístupu do vaší e-mailové schránky, heslo si pro jistotu změňte (v sekci nastavení/heslo,kontrolní otázka, region/nastavení účtu). Zároveň prosím dbejte základních zásad, že při registraci do jakékoliv služby na internetu, nepoužívejte nikdy stejná hesla.

V případě, kdy dojde k únikům dat z hůře zabezpečených služeb, mohou se tak útočníci dostat např. do vaší e-mailové schránky, internetového bankovnictví a jiných služeb, do kterých používáte identické heslo.
Děkujeme.

Databáze znalostí