• Jak mohu z mailu poslat SMS zdarma?

  Klikněte na tlačítko „Napsat SMS“ v levém menu emailu. Napište mobilní číslo, na které chcete zprávu poslat, přidejte text a SMS odešlete. Zpráva bude odeslána ihned.

 • Kolik SMS zdarma můžu poslat?

  Každý uživatel dostane základní kredit ve výši 15 SMS. Další SMS jsou připočítávány z odpovědních zpráv. Tedy každá odpověď zpět do emailu vám přinese dalších 5 SMS zdarma. (Maximální počet SMS, který můžete mít, je 500).

 • Jak dlouhou SMS zprávu můžu poslat?

  Z emailu můžete poslat zprávu o maximálním počtu 160 znaků, od tohoto počtu je však odečten podpis. V případě, že při psaní používáte diakritické znaky, tj. háčky a čárky, budou tyto znaky při doručení odstraněny.

 • Do kdy je možné odpovědět na SMS přijaté z mailu?

  Odpověď neodkládejte, z důvodu autorizace je možné odpovědět na SMS z emailu do 72 hodin. Číslo odesílatele je generováno pro každou SMS z emailu jiné, proto je zbytečné si jej ukládat do kontaktů.


SMS brána je z důvodu ochrany proti zneužití aktivována pouze v 5 GB schránkách. Pokud tedy chcete SMS z mailu odesílat, navyšte si kapacitu schránky. SMS z mobilního telefonu operátora O2 stojí stejně jako běžná SMS a je zpoplatněna dle platných ceníků O2. U T-Mobile a Vodafone nemusíte přemýšlet, za jakou cenu máte SMS ve svém tarifu či na své předplacence, odpověď bude vždy stát 3 Kč včetně DPH a je hrazena jako služba Premium SMS. V případě ostatních operátorů je cena účtována dle platných ceníků daného operátora.