MojeID se dá přirovnat k osobnímu průkazu, který je platný na celém internetu, a který vám umožňuje přihlásit se jedním jménem a heslem všude, kde je podporován. Už nebudete muset stále dokola vyplňovat své údaje, mojeID se o vše postará za vás.

Vaše údaje jsou v bezpečí - mojeID vyvinul a spravuje nezávislý subjekt - sdružení CZ.NIC, které mimo jiné pečuje již od roku 1998 o všechny internetové domény s koncovkou CZ.

5 důvodů pro založení mojeID

  • MojeID vám umožní bezpečné a pohodlné přihlašování k webovým službám.
  • Jedno jméno a jedno heslo, kterým se přihlásíte k oblíbeným serverům.
  • Registrace i využívání mojeID je zdarma.
  • Nezávislý a seriózní provozovatel - sdružení CZ.NIC (správce národní domény CZ).
  • Za registraci přes nás (použijete náš registrační odkaz v emailové schránce a dokončíte registaci) získáte 5GB velikost schránky úplně zdarma!

Dále by vás mohly zajímat následující informace:

Platí se něco za používání mojeID?
Ne, registrace i používání mojeID je zdarma.
Kde všude mohu mojeID využívat?
MojeID je relativně nová technologie a počet podporovaných webů se stále rozrůstá. Kromě našeho emailu lze mojeID využít například i na webech jako Úschovna.cz, nebo Lupa.cz.

Aktuální přehled webů najdete na mojeID.cz.

Stručná nápověda

Abyste mohli využívat veškeré výhody mojeID, je nutná její platná aktivace (tedy i zadání kódu z dopisu, který přijde na adresu bydliště).

Po registraci vám přijde PIN1(EMAIL) a PIN2(SMS). Výjimečně se stává, že SMS přijde až po několika minutách, je tedy nutné vyčkat. PIN3 přijde poštou během několika dní a zadává se po přihlášení na www.mojeid.cz

V případě, že jste zadali špatný email, telefon, nebo adresu a kódy PIN nedorazily, kontaktujte přímo helpdesk mojeID - podpora@mojeid.cz nebo telefonicky +420 222 745 111 (non-stop).